Coding@Home

Coding@Home” to zbiór krótkich filmów z materiałami do samodzielnego wykonania, łamigłówkami, wciągającymi grami i wyzwaniami związanymi z kodowaniem do codziennego użytku w rodzinie i w szkole. Nie potrzebujesz posiadać żadnej wiedzy na temat kodowania i nie potrzebujesz żadnych urządzeń elektronicznych do wykonywania zadań. Działania te będą stymulować myślenie obliczeniowe i rozwijać umiejętności uczniów, rodziców i nauczycieli w domu lub w szkole.

Godzina kodowania

Wiele kursów przygotowanych do samodzielnego wykonania. Gwarantuje świetną naukę i zabawę.

Asy Internetu

Aby w pełni korzystać z zalet internetu, dzieci powinny umieć podejmować mądre decyzje. Dzięki programowi Asy Internetu poznają podstawy bezpieczeństwa i udziału w społeczności internetowej, by bez obaw poruszać się po świecie online.

Poradnik na FOCHA, czyli jak radzić sobie w czasach epidemii w pracy i w szkole!

Poradnik zawierający wiele ciekawych materiałów z otwartych zasobów edukacyjnych, aplikacji i narzędzi wspomagających pracę nauczycieli oraz niezbędnik maturzysty.

Poradnik na FOCHA, czyli jak radzić sobie w czasach epidemii po pracy!

Zerknijcie do Poradnika, który przygotowała PBW specjalnie dla Was. Odpocznijcie od pracy – zabierzemy Was w wiele pięknych i ciekawych miejsc, dzieląc się z Wami naszymi pasjami.

Kursy onlinowe

Kursy on-line dostępne po zalogowaniu się na platformę, animacja, grafika, Quizy, narzędzia TIK, a także interesujące gry literackie.